منو


اخبار
لردگان

لردگان

لردگان

لردگان
1397/6/3 شنبه برگزاری دومین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان لردگان دومین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان لردگان با محوریت توسعه فضاهای فیزیکی کتابخانه ای در این شهرستان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی چهارمحال و بختیاری، سید حامد حسینی کینکی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان لردگان گفت:دومین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان به ریاست فرماندار لردگان و با حضور مدیر کل کتابخانه های عمومی استان، بخشداران و دیگر اعضای انجمن درمحل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

 در این جلسه حسین پور آقائی، فرماندار لردگان ضمن تقدیر از عملکرد اداره کل کتابخانه های عمومی استان در جهت توسعه فضای فیزیکی و انجام تعمیرات و ارسال تجهزات مورد نیاز کتابخانه های عمومی شهرستان گفت: کتاب و کتابخوانی باید به صورت یک فرهنگ ارزشی در بین مردم نهادینه گردد و این امر نیاز به وجود فضاهایی جهت دسترسی آسان مردم به کتاب و محلی جهت مطالعه را ضروری می سازد و خوشبختانه به برکت وجود نظام مقدس جمهوری اسلامی این مکان ها در دسترس مردم قرار گرفته اند و علاوه بر شهر لردگان در سطح بخش های فلارد و خانمیرزا نیز کتابخانه وجود دارد و برنامه ریزی های لازم جهت ایجاد کتابخانه در دو بخش منج و رودشت در حال انجام است و اعتباراتی نیز در این زمینه در نظر گرفته شده است که به زودی این پروژه ها شروع خواهند شد.

در ادامه فرهاد خلیل مقدم، مدیر کل کتابخانه های عمومی استان به ارائه گزارش آماری در خصوص وضعیت کتابخانه های عمومی استان و شهرستان لردگان پرداخت و خواستار تلاش بیش از پیش مسئولین شهرستان در جهت توسعه فضای فیزیکی و فرهنگی شهرستان شد و افزود: با توجه به وظیفه ذاتی اداره کل کتابخانه ها که توسعه فرهنگ کتاب و کتابخوانی می باشد باید در شهرهای که فاقد کتابخانه هستندکتابخانه ایجاد نماییم و انشاا.. با همت و همکاری اعضا انجمن در آینده نزدیک شاهد راه اندازی کتابخانه در شهرهای منج و سردشت باشیم.

در ادامه جلسه دیگر اعضا انجمن به بیان نظرات و دیدگاه های خود در خصوص دستور جلسات پرداختند و نهایتا بندهایی جهت اجرا مصوب شد.« کلیه حقوق مادی و معنوی برای نهاد کتابخانه های عمومی کشور محفوظ است »
Copyright © 2015 www.iranpl.ir. All rights reserved.