منو


اخبار
1396/6/22 چهارشنبه برگزاری جلسه هم اندیشی در خصوص کتابخانه های عمومی نابینایان استان جلسه هم اندیشی در خصوص کتابخانه های عمومی نابینایان استان به منظور ارتقا سطح خدمات دهی کتابخانه ها به روشندلان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی چهارمحال و بختیاری، به منظور رفع مشکلات موجود در کتابخانه های عمومی نابینایان استان روز سه شنبه 21 شهریور ماه جلسه ای با حضور رسول صفیان، سرپرست اداری و مالی این اداره کل، ناصر جانشکر، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بروجن؛ اسماعیل بابائی، سرپرست اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شهرکرد و جمعی از کارشناسان در محل اداره کل کتابخانه های عمومی استان تشکیل شد.

در این جلسه سرپرست اداری و مالی کتابخانه های عمومی استان بر لزوم بهره گیری روشندلان از امکانات و فضاهای مناسب کتابخانه ای تأکید کرد و افزود: کتابخانه های نابینایان رودکی شهرکرد و فجر نابینایان بروجن با داشتن امکانات ویژه این گروه مخاطب می توانند با ارائه خدمات شایسته و ارتباطات سازنده با این عزیزان زمینه ارتقا سطح علمی و موفقیت آنان را در جامعه فراهم آورند.

وی به مشکلات ساختمانهای کتابخانه های مذکور اشاره و خواستار پیگیری بیش از پیش روسای ادارات کتابخانه های عمومی شهرستانهای شهرکرد و بروجن جهت جذب کمک های خیرین و تخصیص تملک دارایی جهت بهبود وضعیت ساختمانهای این دو کتابخانه شد.

در ادامه در خصوص چگونگی تأمین تجهیزات تکمیلی، حل مشکلات منابع گویا و جایگزینی تجهیزات فرسوده با در نظر گرفتن اولویت ها بحث و تبادل نظر شد و تصمیماتی کاربردی در این خصوص اتخاذ گردید.« کلیه حقوق مادی و معنوی برای نهاد کتابخانه های عمومی کشور محفوظ است »
Copyright © 2015 www.iranpl.ir. All rights reserved.
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما