منو


اخبار
حافظ

حافظ

حافظ

حافظ

حافظ

حافظ

حافظ

حافظ

حافظ

حافظ

حافظ
1397/2/3 دوشنبه مسئول کتابخانه حافظ شهرکرد خبر داد؛ خبر به روایت تصویر: انجام عملیات شاداب سازی و ارسال تجهیزات تکمیلی به این کتابخانه مسئول کتابخانه حافظ شهرکرد از انجام عملیات شاداب سازی و ارسال تجهیزات تکمیلی به این کتابخانه خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان چهارمحال و بختیاری، زهره حیدری، مسئول کتابخانه عمومی حافظ شهرکرد با اعلام این خبر گفت: با توجه به لزوم تکریم ارباب رجوع و فراهم آوردن شرایط مناسب جهت مطالعه برای علاقه مندان به کتاب و کتابخوانی، با همکاری اداره کل کتابخانه های عمومی استان کار رنگ آمیزی و شاداب سازی و اصلاح سیستم گرمایشی و روشنایی این کتابخانه  انجام شد .

حیدری ارتقای شاخص های مطالعه،جذب مخاطبین بیشتر، پویایی و جذابیت فضای کتابخانه و تامین فضای مناسب،خوشایند و راحت در بخش های مختلف را از جمله اهداف و پیامدهای دیگر شاداب سازی در این کتابخانه عنوان کرد.

گفتنی است طی شش ماه گذشته به همت اداره کل کتابخانه های عمومی چهارمحال و بختیاری تجهیزات چوبی بسیاری از جمله قفسه بزرگ کتاب، قفسه کتاب کودک، قفسه مجلات کودک و صندلی کتابدار جهت تکمیل تجهیزات به این کتابخانه ارسال شده است.
« کلیه حقوق مادی و معنوی برای نهاد کتابخانه های عمومی کشور محفوظ است »
Copyright © 2015 www.iranpl.ir. All rights reserved.