منو


اخبار
1396/6/22 چهارشنبه رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بن خبر داد: برگزاری مراسم اختتامیه هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی در کتابخانه عمومی شهداء بن رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بن از برگزاری مراسم اختتامیه هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی در کتابخانه عمومی شهدا این شهرستان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان چهار محال و بختیاری، احمد پایاب، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بن با اعلام این خبر گفت: با عنایت به لزوم تقدیرشایسته از برگزیدگان جشنواره کتابخوانی رضوی در سطح کتابخانه ای مراسمی با حضور کامل اکبریان، فرماندار شهرستان بن؛ معاون فرماندار، بخشدار مرکزی بن و سایر مسئولین شهرستانی، در محل کتابخانه عمومی شهدا بن برگزار شد.

در این مراسم فرماندار شهرستان ضمن گفتگو با نماینده صدا و سیما و تشکر از زحمات کتابداران و مجموعه اداره کل کتابخانه های عمومی استان، به شرکت بیش از هزار و پانصدنفر از مردم شهرستان در مسابقه جشنواره کتابخوانی رضوی و همچنین میزان بودجه مصوب تملک دارائی کتابخانه های شهرستان بن اشاره و خواستار همکاری بیش از پیش شهرداری بن با اداره کتابخانه های عمومی این شهرستان شد.

به گفته پایاب اجرای نمایش، سرودهای محلی، معرفی کتاب و... از جمله برنامه های اجرا شده در این مراسم بود که در پایان مراسم از برگزیدگان کتابخانه ای این جشنواره تجلیل شد.« کلیه حقوق مادی و معنوی برای نهاد کتابخانه های عمومی کشور محفوظ است »
Copyright © 2015 www.iranpl.ir. All rights reserved.
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما