منو


اخبار
1396/4/24 شنبه مدیرکل کتابخانه های عمومی چهارمحال و بختیاری؛ طرح با هم بخوانیم به زودی در استان چهارمحال و بختیاری اجرا می گردد. مدیرکل کتابخانه های عمومی چهارمحال و بختیاری بیان داشت: طرح با هم بخوانیم در آینده نزدیک در تعدادی از کتابخانه های عمومی استان چهارمحال و بختیاری اجرا می گردد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی چهارمحال و بختیاری، فرهاد خلیل مقدم، مدیر کل کتابخانه های عمومی استان در این خصوص گفت: طرح ملی "با هم بخوانیم" ، اجرای یک سیر مطالعاتی منسجم با 20 عنوان کتاب  برای گروه سنی 9 تا 12 سال با رویکرد سبک زندگی اسلامی ایرانی است .

خلیل مقدم افزود: در این طرح 8 کتاب از این مجموعه با نظارت و هدایت کتابداران عزیز مطالعه می‌شوند و برای هر یک از آن 8 کتاب مدل‌های متنوع مطالعاتی نظیر بلندخوانی و جمع خوانی به شیوه ای متفاوت و مطالعه فردی به تناسب هر کتاب انتخاب شده و در هر یک از این مدل‌ها  سازوکار‌هایی هم برای رقابتی‌کردن و افزایش جذابیت و پویایی برای مطالعه هر کتاب برای کودکان در نظرگرفته شده است.

وی بیان داشت: منطقه هدف این طرح، مناطقی است که  دارای کمترین مراکزی فرهنگی جهت ارائه خدمات فرهنگی به کودکان آن منطقه بوده و در عین حال تعداد کودکان آن منطقه در مقایسه با سایر مناطق محروم از سطح میانگین بیشتر باشد.

 مدیرکل کتابخانه های عمومی استان در ادامه افزود: برای اجرای این طرح ابتدا کتابخانه هایی که واجد شرایط لازم هستند به نهاد کتابخانه های عمومی کشور معرفی و در گام بعدی بعد از آموزش کتابدارن آن کتابخانه‌ها و ارسال کتب و اقلام مورد نیاز ، در یک بازه زمانی مشخص طرح اجرا می شود.« کلیه حقوق مادی و معنوی برای نهاد کتابخانه های عمومی کشور محفوظ است »
Copyright © 2015 www.iranpl.ir. All rights reserved.
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما