منو


اخبار
شهرکرد

شهرکرد
1397/8/5 شنبه بازدید فرماندار شهرستان شهرکرد از کتابخانه مولوی فرماندار شهرستان شهرکرد با حضور در کتابخانه مولوی از بخش های مختلف این کتابخانه بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی چهارمحال و بختیاری، عبدالعلی ارژنگ، فرماندار شهرستان شهرکرد، ضمن بازدید از کتابخانه عمومی مولوی شهرکرد و گفتگو با رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان شهرکرد از نزدیک در جریان فعالیت‌ها و اقدامات متنوع کتابداران قرار گرفت.

وی با اشاره به اهمیت و جایگاه کتاب در تعالی و ایجاد بینش و آگاهی در جامعه گفت‌: بحمدالله بسترهای لازم برای توسعه و نشرکتابخوانی درشهرستان مهیا است و می‌طلبد تا همه دستگاهها بویژه ادارات آموزشی نقش خود را دراین زمینه به نحو احسن ایفا کنند.

فرماندار شهرستان شهرکرد فعالیت کتابداران را ارزشمند عنوان و از تلاشهای ایشان در راستای ترویج فرهنگ کتابخوانی تقدیر و تشکر کرد.

در ادامه رئیس کتابخانه های شهرستان شهرکرد نیز به ارائه گزارشی از فعالیتهای صورت گرفته پرداخت و بیان داشت: درشهرستان شهرکرد 15 کتابخانه نهادی وجود دارد که به جامعه هدف خدمات ارائه میدهند و استقرارکتابخانه در شهرهای فاقدکتابخانه ازجمله طاقانک، هارونی، نافچ، سودجان و... نیز در حال پیگیری می باشد.« کلیه حقوق مادی و معنوی برای نهاد کتابخانه های عمومی کشور محفوظ است »
Copyright © 2015 www.iranpl.ir. All rights reserved.