منو


اخبار

1396/6/20 دوشنبه مدیرکل کتابخانه های عمومی چهارمحال و بختیاری: جمع اندیشی راه رسیدن به موفقیت در اهداف و برنامه هاست مدیرکل کتابخانه های عمومی چهارمحال و بختیاری در کارگروه های فرهنگی و مهندسی جلسات انجمن جمع اندیشی را راه رسیدن به موفقیت در اهداف و برنامه ها دانست.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی چهارمحال و بختیاری، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ضمن حضور در جلسات کارگروه فرهنگی و مهندسی جلسات انجمن بر استفاده از خرد جمعی در پیشبرد امور تأکید کرد و افزود : وجود کارگروه های مختلف در اداره کل کتابخانه های عمومی استان فرصت خوبی است که با استفاده از خرد جمعی و با حضور و مشارکت کتابداران در این اتاق فکر کارها را به سوی افقی روشن پیش بریم.

خلیل مقدم افزود: باید مطالعه کنیم تا اتاق فکر موفقی داشته باشیم و بتوانیم با آسیب شناسی صحیح موجبات سیاستگزاری درست و تصمیم سازی کارآمد  را فراهم آوریم.

وی در بخش دیگری از بیانات خود اذعان داشت : باید کتابداران ما خلاق و ایده پرداز باشند چرا که ایده های نو کتابداران در حوزه گسترش فرهنگ کتاب و کتابخوانی موجبات دمیدن روحی تازه در کالبد جامعه می گردد و عطش مردم را به سوی استفاده از چشمه شیرین کتاب دو چندان می کند.

مدیرکل کتابخانه های عمومی چهارمحال و بختیاری تعامل سازنده با فرمانداران و دیگر مدیران شهرستانی در پیشبرد امور را سازنده عنوان کرد و بیان داشت : ما باید ظرفیت سازی کنیم و با ارتباط و تعامل در راه پیشبرد اهداف و سیاست های نهاد و عمل به منویات مقام معظم رهبری(مدظله) در خصوص کتاب و کتابخوانی به صورت شایسته اقدام نماییم.

گفتنی است در ادامه این جلسات در خصوص برنامه های فرهنگی پیش رو اداره کل کتابخانه ها و آسیب شناسی جلسات انجمن توسط اعضا بحث و تبادل نظر شد.« کلیه حقوق مادی و معنوی برای نهاد کتابخانه های عمومی کشور محفوظ است »
Copyright © 2015 www.iranpl.ir. All rights reserved.
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما