منو


اخبار
1396/4/19 دوشنبه مسئول کتابخانه شهید منتظری بروجن؛ عشق به امام علی بن موسی الرضا(ع)، شور و اشتیاق مضاعفی به کتابداران در جهت برگزاری شایسته جشنواره کتابخوانی رضوی می دهد. مسئول کتابخانه شهید منتظری بروجن در گفتگو با روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی چهارمحال و بختیاری در رابطه با اجرای طرح جشنواره کتابخوانی رضوی گفت: عشق و ارادت به آقا علی بن موسی الرضا(ع) شور و اشتیاق مضاعفی به کتابداران در جهت برگزاری شایسته جشنواره کتابخوانی رضوی می دهد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی چهارمحال و بختیاری، ناهید سلیمانی، مسئول کتابخانه شهید منتظری بروجن در  این گفتگو بیان داشت: جشنواره کتابخوانی رضوی یکی از برنامه های فرهنگی و معنوی نهاد است که اجرای شایسته آن عزم والای کتابداران را می طلبد.

وی گفت با وجود اینکه جشنواره کتابخوانی رضوی برای دومین سال است که توسط کتابخانه های عمومی کشور برگزار می گردد ولی جایگاه معنوی خاصی در بین کتابداران پیدا کرده است و همکاران با شور و اشتیاقی خاص در جهت برگزاری این جشنواره تلاش می کنند.

سلیمانی تبلیغات گسترده و تعامل سازنده با مدارس، کانون های فرهنگی و هنری، سازمان ها، ادارات و رابطین بهداشت شهر و انجام برنامه های مختلف فرهنگی از جمله برگزاری کلاسهای قصه گویی، نشست کتاب خوان و جمع خوانی از منابع جشنواره کتابخوانی رضوی را از فعالیتهای صورت گرفته توسط پرسنل این کتابخانه جهت برگزاری شایسته جشنواره کتابخوانی رضوی برشمرد و گفت: در طول برگزاری جشنواره با تمسک به این حدیث گرانقدر آقا امام رضا(ع) "خدا رحمت کند کسی که امر ما را احیاء نماید"، تلاش کردیم گامی هر چند ناچیز در شناخت سیره ومنش این امام همام در بین مردم و ترویج فرهنگ رضوی برداریم.

گفتنی است بر اساس آمار اعلام شده از سوی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بروجن،کتابخانه شهید منتظری بروجن با تعداد 734 نفر شرکت کننده، بیشترین آمار مشارکت در بخش مکتوب این جشنواره در بین کتابخانه های شهرستان بروجن را داراست.« کلیه حقوق مادی و معنوی برای نهاد کتابخانه های عمومی کشور محفوظ است »
Copyright © 2015 www.iranpl.ir. All rights reserved.
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما