منو


اخبار


1396/4/24 شنبه معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری؛ خیرین در برگزاری مراسم اختتامیه جشنواره کتابخوانی رضوی مشارکت کنند معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری خواستار مشارکت خیرین و دستگاههای توانمند استان در برگزاری شایسته مراسم اختتامیه جشنواره کتابخوانی رضوی شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی چهارمحال و بختیاری، جعفر مردانی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار روز چهارشنبه در جلسه انجمن کتابخانه های عمومی استان که با حضور اعضا انجمن در محل استانداری تشکیل شد ضمن اشاره به میزبانی اداره کل کتابخانه های عمومی چهارمحال و بختیاری در دهه کرامت جهت برگزاری مراسم اختتامیه استانی هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی گفت: تمامی مسئولان دستگاه های اجرایی مرتبط در این حوزه موظف به همکاری با اداره کل کتابخانه های عمومی استان هستند.

وی استقبال گسترده از این جشنواره در استان را قابل ستایش عنوان کرد و افزود: باید تلاش کنیم مراسم اختتامیه ای در خور و شایسته این جشنواره فرهنگی، معنوی برگزار کنیم و باید هزینه های مربوط به این جشنواره از ردیف اعتبارات فرهنگی دستگاه های اجرایی ، شهرداری ها و کمک های خیری پیش بینی و تامین شود.

 وی در بخش دیگری از سخنان خود افزود: کلنگ زنی و روند احداث کتابخانه مرکزی چهارمحال و بختیاری طولانی شده و این زیبنده مردم استان نیست و باید ادارت دخیل از جمله اداره کل  فرهنگ و ارشاد اسلامی و راه و شهرسازی استان  در سریع ترین زمان ممکن نسبت نهایی کردن پروژه کتابخانه مرکزی استان اقدام کنند.

مدیرکل کتابخانه های عمومی چهارمحال و بختیاری نیز گفت: تا کنون  23 هزار و 660 نفر برای شرکت در هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی در این استان شرکت کرده اند که این آمار نسبت به سال گذشته بیش از 5/4 برابر افزایش یافته است.

خلیل مقدم به استقبال گسترده کارمندان دستگاه های اجرایی استان از جشنواره کتابخوانی رضوی اشاره کرد و گفت: از میان دستگاه های استان، نیروی انتظامی با شرکت بیش از 700 نفر بیشترین تعداد شرکت کنندگان را به خود اختصاص داده است.

 وی ضمن تشکر از همکاری های استانداری، صدا و سیمای مرکز جهانبین، شورای اسلامی استان، شهرداری شهرکرد و دیگر دستگاههای اجرایی استان در خصوص اطلاع رسانی و تبلیغ این جشنواره  افزود : مراسم اختتامیه این جشنواره همزمان با دهه کرامت برگزار می گردد و امیدوارم بتوانیم میزبان خوبی برای شرکت کنندگان و منتخبین این جشنواره باشیم.

گفتنی است جشنواره کتابخوانی رضوی از 19 فروردین ماه در دو بخش آنلاین و مکتوب در سراسر کشور به طور همزمان برگزار و در تاریخ 20 تیرماه به پایان رسید.« کلیه حقوق مادی و معنوی برای نهاد کتابخانه های عمومی کشور محفوظ است »
Copyright © 2015 www.iranpl.ir. All rights reserved.
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما