منو


اخبار
نشست
1397/8/10 پنجشنبه برگزاری نشست جمع خوانی کتاب در کتابخانه داراب افسر بختیاری چلگرد نشست جمع خوانی کتاب در کتابخانه داراب افسر بختیاری چلگرد با حضور کودکان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی چهارمحال و بختیاری،یارعلی نصیری گله، مسئول کتابخانه عمومی داراب افسر چلگرد گفت: کتاب «دختری که هرگز اشتباه نمی کرد» باحضور کودکان و نوجوانان جمع خوانی شد.

نصیری افزود: کتاب « دختری که هرگز اشتباه نمی کرد » به لحاظ تربیتی و روانشناختی بسیار با ارزش است و برای کودکانی که وسواس بیش از حد در کار دارند و فکر می‌کنند همیشه باید برنده باشند، می‌تواند الگوی خوبی باشد.

وی بیان داشت: این کتاب درباره  دختر مرتب و منظمی به نام بئاتریس بود که همه‌ی کارهایش را درست انجام می‌داد و هیچ کاری یادش نمی‌رفت. صبح‌ها خودش صبحانه را آماده می‌کرد،‌ ساندویچ برادرش را درست می‌کرد، آماده می‌شد و به مدرسه می رفت؛کلی هم هوادار داشت چون همیشه جایزه‌ی نمایش های شیرین کاری را می ‌برد تا اینکه یک روز... اتفاقات جالبی برای این دختر روی می دهد.

 مطالعه این کتاب شیرین و آموزنده را به همه کودکان و نوجوانان توصیه می کنیم.« کلیه حقوق مادی و معنوی برای نهاد کتابخانه های عمومی کشور محفوظ است »
Copyright © 2015 www.iranpl.ir. All rights reserved.