منو


اخبار
کوهرنگ

کوهرنگ
1397/5/7 يكشنبه رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان کوهرنگ خبر داد؛ اهتمام و تلاش مسئولین بخش بازفت جهت ایجاد کتابخانه در این بخش رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان کوهرنگ از اهتمام و تلاش مسئولین بخش بازفت جهت ایجاد کتابخانه در این بخش با استفاده از فضاهای دولتی بلااستفاده خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی چهارمحال و بختیاری، الله بخش غیبی حاجیور، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان کوهرنگ گفت: در راستای تأکید مدیرکل کتابخانه های عمومی استان مبنی بر لزوم ایجاد کتابخانه عمومی در مناطق فاقد کتابخانه به ویژه در منطقه بازفت، جلسه ای به ریاست بخشدار و با حضور حجت الاسلام حسین پور، امام جمعه شهرستان کوهرنگ و تعدادی از مسئولین این بخش در محل بخشداری برگزار شد.

در ابتدای جلسه امام جمعه شهرستان ضمن تاکید بر اهمیت کتاب و کتابخوانی و نقش مطالعه در پیشبرد فرهنگ عمومی مردم، از مسئولین بخش بازفت درخواست کرد در اسرع وقت نسبت به معرفی فضای مناسب جهت راه اندازی کتابخانه اقدام نمایند.

در ادامه ضمن تشریح مکاتبه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با استاندار درخصوص شناسایی فضاهای دولتی بلااستفاده جهت راه اندازی کتابخانه، مسئولین از فضاهای پیشنهادی جهت ایجاد کتابخانه در بازفت بازدید کردند.« کلیه حقوق مادی و معنوی برای نهاد کتابخانه های عمومی کشور محفوظ است »
Copyright © 2015 www.iranpl.ir. All rights reserved.