منو


اخبار
1396/4/20 سه‌شنبه کارشناس فناوری اطلاعات استان خبر داد؛ 15 باب از کتابخانه های عمومی استان به wifi رایگان مجهز می شود کارشناس فناوری اطلاعات چهارمحال و بختیاری از تجهیز 15 باب از کتابخانه های عمومی استان به wifi رایگان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی چهارمحال و بختیاری، محمد قهرمانی، کارشناس فناوری اطلاعات استان گفت: به منظور تکریم ارباب رجوع و افزایش سطح خدمات کتابخانه های عمومی، راه اندازی سیستم wifiرایگان در 15 باب از کتابخانه های عمومی استان در دستور کار اداره کل کتابخانه های عمومی استان قرار گرفت که با توجه به اینکه در اجرای در فاز اول این طرح بر اساس سند خواندن می بایست 10% کل کتابخانه های هر استان به این امکان مجهز می شد در نظر گرفتن این تعداد کتابخانه  3 برابر تعهدات اداره کل کتابخانه های عمومی استان می باشد.

قهرمانی افزود: در این طرح پهنای باند و ترافیک استفاده شده برای کاربران محدود و سایتهای پرکاربرد جهت استفاده، بدون محدودیت می باشد.

کارشناس فناوری اطلاعات چهارمحال و بختیاری ادامه داد: تا کنون 8 باب از کتابخانه های استان از جمله کتابخانه مولوی، حافظ و آیت ا.. احمدی شهرکرد، شهید مطهری و شهید کریمیان آلونی شهرستان لردگان،کتابخانه های شهید منتظری و امام خمینی(ره) بروجن و کتابخانه شهید بهشتی فارسان به این امکان مجهز شده اند که پیش بینی می شود 7 کتابخانه دیگر تا پایان سه ماهه دوم از این امکان برخوردار گردند.« کلیه حقوق مادی و معنوی برای نهاد کتابخانه های عمومی کشور محفوظ است »
Copyright © 2015 www.iranpl.ir. All rights reserved.
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما