منو


اخبار
قلمچی

قلمچی
1397/8/15 سه‌شنبه پیرو تفاهم نامه منعقده نهاد کتابخانه های عمومی کشور با بنیاد قلمچی؛ اهدا کتب کمک آموزشی به کتابخانه های عمومی چهارمحال و بختیاری در نمایشگاه بزرگ استانی کتاب پیرو تفاهم نامه منعقده نهاد کتابخانه های عمومی کشور با بنیاد قلمچی، منابع کمک آموزشی کتابخانه های عمومی چهارمحال و بختیاری با کتب اهدایی کانون فرهنگی آموزش(قلمچی) به روز رسانی شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی چهارمحال و بختیاری، همزمان با برگزاری سیزدهمین نمایشگاه بزرگ استانی کتاب و پیرو تفاهم نامه منعقده نهاد کتابخانه های عمومی کشور با بنیاد قلمچی مسئولین و کتابداران 43 باب ازکتابخانه های شهری این استان با مراجعه به غرفه این بنیاد در محل نمایشگاه و انتخاب منابع، بخش کتب کمک آموزشی کتابخانه ها را با آخرین تغییرات کتب کمک درسی به روز رسانی کردند.

رمضانعلی محسنی، نماینده این بنیاد در نمایشگاه گفت: بر اساس تفاهم نامه منعقده و با هدف تقویت منابع کمک آموزشی کتابخانه های عمومی، تعداد 820 نسخه کتاب به ارزش تقریبی 190 میلیون ریال به کتابخانه های این استان اهدا شد.

وی افزود: در خصوص کتابخانه های روستایی پیش از این منابع کمک آموزشی به این کتابخانه ها ارسال شده است و همچنان در صورت نیاز این کتابخانه ها قابل ارسال خواهد بود.

نماینده بنیاد علمی آموزشی قلم چی همچنین در خصوص انجام هرگونه همکاری جهت پیشبرد و توسعه فرهنگ کتاب و کتابخوانی در این استان قول مساعد داد.« کلیه حقوق مادی و معنوی برای نهاد کتابخانه های عمومی کشور محفوظ است »
Copyright © 2015 www.iranpl.ir. All rights reserved.