منو


اخبار
فارسان
1397/5/4 پنجشنبه همزمان با برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی انجام شد؛ بازدید تعدادی از مسئولین از کتابخانه عمومی ولیعصر (عج) باباحیدر همزمان با برگزاری هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی امام جمعه و بخشدار بخش باباحیدر از کتابخانه عمومی ولیعصر (عج) بازدید کردند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان چهار محال و بختیاری، مرضیه مهرابیان، مسئول کتابخانه عمومی ولیعصر (عج) باباحیدر با اعلام این خبر گفت: ملک حسین حیدری، بخشدار بخش باباحیدر و حجت الاسلام و المسلمین یاوری، امام جمعه شهر باباحیدر همزمان با برگزاری هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی در کتابخانه عمومی ولیعصر (عج) حضور پیدا کرده و با فعالیتهای فرهنگی این کتابخانه از نزدیک آشنا شدند.

مهرابیان افزود: بخشدار ضمن بازدید از کتابخانه به برگزاری باشکوه ترر این جشنواره تأکید کرد و اظهار داشت: این جشنواره می تواند امری مهم در ارتقای فرهنگ کتابخوانی باشد.

در ادامه امام جمعه باباحیدر با تبریک دهه کرامت ضمن اشاره به فضائل این دهه، فعالیت در جشنواره کتابخوانی رضوی را توفیق الهی عنوان کرد و از تلاش کتابداران برای برگزاری این جشنواره تقدیر کرد.« کلیه حقوق مادی و معنوی برای نهاد کتابخانه های عمومی کشور محفوظ است »
Copyright © 2015 www.iranpl.ir. All rights reserved.