منو


اخبار
کوهرنگ
1397/3/19 شنبه برگزاری اولین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان کوهرنگ اولین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان کوهرنگ رنگ و بوی جشنواره کتابخوانی رضوی به خود گرفت.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی چهارمحال و بختیاری، اولین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان کوهرنگ با حضور فرماندار شهرستان و کلیه اعضا انجمن با محوریت برگزاری شایسته هشتمین جشنواره کتاخوانی رضوی درمحل فرمانداری برگزار شد.

 در این جلسه پس از تشریح شیوه نامه برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی، مرتضی زمانپور، فرماندار کوهرنگ ضمن تاکید بر اهمیت این جشنواره و لزوم شرکت در این مسابقه ارزشی کتابخوانی، خواستار حضور فعال و همکاری کلیه مسئولین با اداره کتابخانه های عمومی شهرستان به منظور ترویج سیره رضوی و آشنایی با زندگی امام رضا (ع) شد.

گفتنی است تامین بخشی از جوایز شهرستانی جشنواره توسط  بخشدار بخش مرکزی، همکاری کتابخانه سیار کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان جهت معرفی کتب جشنواره و ترغیب اهالی روستاهای شهرستان نسبت به شرکت حداکثری در این مسابقه و تبلیغات از طریق تریبون نماز عبادی-سیاسی جمعه از مهم ترین مباحث مربوط در این جلسه بود.« کلیه حقوق مادی و معنوی برای نهاد کتابخانه های عمومی کشور محفوظ است »
Copyright © 2015 www.iranpl.ir. All rights reserved.